Zahajuje Mistrovství Čech dětí do 8 a 10 let


MISTROVSTVÍ ČECH MLÁDEŽE DO 10 LET a

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH MLÁDEŽE DO 8 LET

 

V pátek 15. listopadu 2013 bude v Hotelu Fontána slavnostně zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 10 let. V mistrovské kategorii chlapců do 10 let hrají hráči, kteří si postup museli vybojovat v předchozím mistrovství či v krajském přeboru. Účast děvčat je otevřená. V sobotu dopoledne odstartuje Mistrovství Čech mládeže do 8 let 2013. Mistrovství Čech mládeže do 8 let je otevřené a budou v něm startovat i hráči z moravských krajů. Pro hráče, kteří se do mistrovství neprobojovali či nesplňují podmínku věku, připravili pořadatelé OPEN FONTÁNA. Celkem je přihlášeno 117 hráčů a hráček, z toho 99 v mistrovských kategoriích.

Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou. Všechny turnaje se uskuteční v prostorných sálech Hotelu Fontána ve Frymburku - Hrdoňově. Zde má také všech 250 účastníků zajištěno ubytování včetně stravování. Všichni účastníci mohou zdarma využít hotelový bazén. Návštěvníci mohou také využít saunu, fitness centrum, tělocvičnu a další atrakce.

Mistrovství bude probíhat po dobu 3 dnů. Výsledky a další informace budou průběžně aktualizovány na webu pořadatele. Slavnostní zakončení je na programu v neděli 17. listopadu v 13:00. Nejlepší hráči získají nejen poháry, medaile, diplomy a věcné ceny, ale i postupy na Mistrovství České republiky 2013. Mladí talenti mají tedy o co bojovat.

 

Ing. Zdeněk Fiala


Datum: 23.06.17


Mediální partner: