Mistrovství Čech mládeže do 8 a 10 let 2014 zahájenoMISTROVSTVÍ ČECH MLÁDEŽE DO 10 LET a

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČECH MLÁDEŽE DO 8 LET


V pátek 14. listopadu 2014 bude ve Sporthotelu v Harrachově slavnostně zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 10 let. V mistrovské kategorii chlapců do 10 let hrají hráči, kteří si postup museli vybojovat v předchozím mistrovství či v krajském přeboru. Účast děvčat je otevřená. V sobotu dopoledne odstartuje Mistrovství Čech mládeže do 8 let 2014. Mistrovství Čech mládeže do 8 let je otevřené a budou v něm startovat i neregistrovaní hráči a hráči z moravských krajů. Pro hráče, kteří se do mistrovství neprobojovali či nesplňují podmínku věku, připravili pořadatelé SPORTHOTEL OPEN. Celkem je přihlášeno 110 hráčů a hráček, z toho 99 v mistrovských kategoriích.

Pořadatelem Mistrovství Čech mládeže je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou. Všechny turnaje se uskuteční v prostorných sálech Sporthotelu v Harrachově. Zde má také všech 250 účastníků zajištěno ubytování včetně stravování. Návštěvníci mohou také využít wellness centrum, fitness centrum a další atrakce.

Mistrovství bude probíhat po dobu 3 dnů. Výsledky a další informace budou průběžně aktualizovány na webu pořadatele. Slavnostní zakončení je na programu v neděli 16. listopadu v 13:00. Nejlepší hráči získají nejen poháry, medaile, diplomy a věcné ceny, ale i postupy na Mistrovství České republiky 2015. Mladí talenti mají tedy o co bojovat.


Ing. Zdeněk Fiala

 


Datum: 23.06.17


Mediální partner: