MEU 2015 - reportáž 3


MEU 2015 - reportáž 3


Mistrovství Evropské unie mládeže 2015 má za sebou již dvě třetiny a akce tak nezadržitelně míří do finále!

Po 6. kole je v čele kategorie chlapců a dívek U8 CM Rajat Makkar (FRA), který si stále drží stoprocentní úspěšnost! V kategorii U10 vede Lachezar Kolev (BUL), v U12 WFM Nurgyul Salimova (BUL) a v  U14 WFM Viktoria Radeva (BUL). Výsledky najdete na http://chess-results.com/tnr178661.aspx?lan=5

Denně jsou IM Piskem vyhlašovány nejlepší partie kola, za 5. - 6. kolo byli odměněni: Marek Fizer (CZE), Lachezar Kolev (BUL), Liwia Jarocka (POL), Viktoria Radeva (BUL), Anna Vítová (CZE), Rajat Makkar (FRA), Timothe Razafindratsima (FRA), Anna Marie Koubová (CZE) a Thomas Ariza (FRA).


 

V neděli proběhl v rámci doprovodného programu výborně obsazený bleskový turnaj, kterého se zúčastnilo 32 hráčů z 10 zemí z řad hráčů, doprovodu a trenérů. Po výborném výkonu se vítězem stal Raimondas Narmontas (LTU, 7,5b) před Bence Leszko (HUN, 7b) a Markasem Cerniauskasem (LTU, 7b). Vítězové obdrželi hezké ceny na památku této velmi vydařené akce.  Výsledky naleznete na zde.

V úterý mají účastníci možnost se zúčastnit prohlídky Ruční papírny ve Velkých Losinách (založena 1596).

Účastníci turnaje mají k dispozici řadu možností k aktivnímu odpočinku, jehož houfně využívají. Denně je možné využít bazénu a wellnes, probíhají velké matche ve stolním tenise, fotbalu a bowlingu.


Ing. Zdeněk Fiala

ředitel MEU mládeže 2015

 


Datum: 24.06.17


Mediální partner: